Tuna ‘zhvendoset’ nga Kosova me gjithë djalin!

By

Ditën e djeshme, Prive zbuloi në rubrikën ‘Të pathënat e javës’ se këngëtarja Tuna Sejdi në Afrikë ka xhiruar videoklipin e projektit të ri i cili do të publikohet së shpejti.

View this post on Instagram

𝕶𝖚𝖗 𝖌𝖏𝖎𝖙𝖍ë 𝕭𝖔𝖙𝖆 ë𝖘𝖍𝖙ë 𝖊 𝖏𝖔𝖙𝖏𝖆 𝖉𝖍𝖊 𝖙𝖎 𝖊 𝖘𝖆𝖏 🌎

A post shared by Altuna (Sejdi) Berisha (@tunasejdi) on

E duket se pasi ka lënë gati një këngë për të mos i munguar skenës muzikore shqiptare, Tuna ka ndërmarrë një tjetër hap.

Ajo është nisur bashkë me djalin, Tianin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës atje ku Patrisi po qëndron tash e disa muaj i angazhuar në projekte profesionale.

Tuna do të qëndrojë në Amerikë për një kohë pak më të gjatë për të qenë bashkë me personin e zemrës dhe djalin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm