Dalin pamjet e para të klipit të Lumi B me Skerdin, mësohet data e publikimit (VIDEO)

By

Tashmë të gjithë e dini që Lumi B dhe Skerdi janë bërë bashkë për një këngë.

Të dy artistët kanë vendosur të sjellin nesër këngën e cila titullohet “Djalë dukat” dhe vjen e shoqëruar me klip.

Ka qenë Skerdi ai që e ka bërë të ditur datën dhe ka publikuar pak pamje nga videoklipi i xhiruar në Prishtinë.

Ky është dueti i parë mes këtyre dy artistëve të cilët janë edhe miq në jetën e përditshme./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bwj0yJegwtI/

Artikuj të ngjashëm