Nera merr një dedikim romantik nga Sabri Fejzullahu

By

Këto ditë të kobshme, Nera ngushëllimin e gjen gjithnjë tek bashkëshorti dhe familja e saj.

Para pak kohësh, ndërroi jetë nëna e saj, gjë të cilën familja e lajmëruan me anë të rrjeteve sociale.

E së fundmi, Sabriu për t’i rikthyer buzëqeshjen në fytyrë, publikoi një dedikim të ëmbël për bashkëshorten.

“Rreze dielli për mua”, shkruan ai në një postim që ndau në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm