Për t’ju mbajtur në mend: Marfa nga Memo Paris – parfumi i ditës në Maison de Parfum

By

Të gjithë mendojmë për ta bërë ndonjë gjë të veçantë për t’u mbajtur në mend, sidomos kur jemi në lidhje.

Në shumicën e rasteve mendja na shkon tek parfumi – aroma e tij…

Për t’ju mos harruar kurrë, Memo de Paris është sekreti.

Marfa nga Memo Paris padyshim është një aromë misterioze, e thellë, drunore dhe e ëmbël.

Përveç tjerash përmban edhe musk, lule portokalli, dru kedri, tuberoz dhe të tjera.

Aktualisht Memo Paris është një nga linjat më të mira të shitjes së parfumeve në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Marfa sot – parfumi i ditës në Maison de Parfume në Royal Mall, vizitojeni./Prive.al

View this post on Instagram

#grandopening MAISON DE PARFUM #royalmall #Hauteparfumerie

A post shared by Maison De Parfum (@maisondeparfum_prishtina) on

 

Artikuj të ngjashëm