Në dasëm, Ledri e ‘merr malin’ (VIDEO)

By

Ledri Vula duket se është një prej mysafirëve në dasëm që gjithsesi duhet ta thërrasësh!

Reperi i njohur ditën e djeshme duket se ka shijuar goxha dasmën e mikut të tij.

Kjo vërehet edhe në videon e postuar sot në rrjete sociale ku shihet teksa shijon me të madhe atmosferën dhe vjen në një tjetër dimension, Ledri i apasionuar pas kërcimit.

Për të mos i lënë hapësirë shumë fjalëve, video e mëposhtme i thotë të tëra… /Prive.al

mood hahahahahahaahah ??

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm