Ky artist i njohur maskohet si MC Kresha për Halloween (FOTO)

By

Reperi MC Kresha ka ndryshuar shumë në dukje viteve të fundit.

Flokët e gjata dhe mjekrra e pakuruar i kanë dhënë një imazh tjetër reperit të PINT .

E pa vetëdije, një imazh i tillë i Kreshës është bërë i denjë edhe për Halloëeen.

Tentimin për t’u dukur si Kresha e ka përmbushur Seven Saraqi në Amerikë.

Me një paruke në flokë, Seveni është shprehur: ‘Më duhej të isha si një prej repërevë më të mirë shqiptar për Halloëeen’.

E po i  është afruar deri diku Kreshës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm