Sërish Buta: Publikon edhe një këngë (VIDEO)

By

I njohur me nofkën Buta, ai sapo ka filluar të depërtojë në tregun muzikor shqiptar.

Kënga e tij e fundit erdhi në bashkëpunim me reperin Ledri Vula, dhe suksesi që korrën ata të dy me “Mbi re”, ishte i madh.

Buta ka filluar të bëjë në numër adhurues, ndërsa tani për ta ka sjellë një tjetër këngë, kësaj here solo.

“Z. Ndjenja”, titullohet kënga e tij e re, e shoqëruar me një klip interesant me animacion, që ngjanë me një video lojë kompjuterike.

 

Artikuj të ngjashëm