Ndryshimi drastik i reperi 2Po2, e patë me flokët të gjata?

By

Ai është ndër emrat më të njohur të muzikës rep në Kosovë dhe pavarësisht se me muzikë nuk është aktiv aq sa dikur, ia arrin të ketë një databazë fansash.

Reperi i njohur me nofkën 2Po2, ka nisur të ndryshojë së fundmi në pamje.

Në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram, ai shihet me flokë të gjata derisa ky llogaritet një ndryshim drastik, sepse ai gjithmonë ka pasur një tjetër pamje. /Prive.al

View this post on Instagram

#kaposhkojm #vida #2po2 #authentic #2019goals

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

Artikuj të ngjashëm