Kryeministri Haradinaj bashkë me gruan, po marrin pjesë në dasmën e Gresa Behlulit (FOTO)

By

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita, po marrin pjesë në dasmën e vajzës së këngëtares së njohur të muzikës popullore Shkurte Fejzës, njofton Klan Kosova.

Gresa Behluli sonte kurorëzon dashurinë e saj me martesë, me të dashurin prej 10 vitesh.

Dasma madhështore është duke u mbajtur në një hotel luksoz në periferi të Prishtinës, me shumë të ftuar, në mesin e tyre shumë fytyra të njohura.

Artikuj të ngjashëm