Shumë materiale interesante ju presin këtë të shtunë në Prive (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në Prive, keni mundësi të ndiqni shumë materiale interesante dhe EKSKLUZIVE.

Shyhrete Behluli flet për herë të parë për këngën që u bë mollë sherri mes saj dhe Motrave Mustafa.

Përveç kësaj, Adriana Matoshi, DJ PM, Lori, Rona Nishliu, Skivi dhe shumë të tjerë janë pjesë e kësaj të shtune duke nisur nga ora 19:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm