Ndryshime në Instagramin e Dhurata Dorës

By

Dhurata Dora ka përfunduar me sukses sezonin veror.

Gjatë mujave të nxehtë, këngëtarja publikoi projektin e ri ‘Jake Jake’ i cili ka mbledhur miliona klikime në youtube dhe arriti të jetë në krye të top listave.

Me këtë këngë, Dhurata pati koncerte të panumërta, kudo ku flitej shqip, duke përfunduar me sukses secilën performancë.

Fama e saj po rritet akoma sidomos në rrjetin social Instagram, aty ku Dhurata arriti t’i mbledhë 1 milion ndjekës.

Këngëtarja është vetëm njëra ndër shqiptaret tona që ka arritur këtë numër në Instagram.

Enca, Xhensila, Luana, Elvana dhe disa të tjera kanë mbledhur milion ndjekës me anë të postimeve të tyre dhe muzikës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm