Mozzik paralajmëron një artist që do e ‘djeg lojën’

By

Familja On Records po vazhdon të zgjerohet me emra të artistëve që premtojnë në skenën muzikore.

Pak kohë pasi debutoi Rob Daddy në duetin me Adelina Berishën dhe në radhë është Baby Gee, një tjetër emër po bëhet gati për depërtimin në skenë.

Mozzik përmes rrjetit social Instagram ka paralajmëruar se një artist i ri me nofkën Proffero do ‘ta djeg lojën’.

‘Bonjani për hajr karrierën djalit’ – ka shkruar ai në imazhin e postuar. Mbetet të shihet se me çka do na surprizojë djaloshi nga Gjilani. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm