Vesa Luma merr një propozim të dytë për martesë!

By

Vesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më simpatike të shoubizit shqiptar e lumturinë e tyre e reflektojnë në çdo postim familjar, ku padyshim portreti plotësohet akoma më shumë me djalin e tyre.

Çifti që jetojnë në Zelandë të re, janë duke e shijuar në maksimum në dashurinë e tyre e këtë gjë e konfirmon edhe një postim i Vesës.

Artistja sot në mëngjes ka marrë një mesazh surprizë ku shkruan: “Nëse do të të propozoja për herë të dytë a do të pranoje?”

E në raste të tilla duket se nuk ka nevojë të jipet përgjigjja, kur veçse ajo dihet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm