Shyhrete Behluli siç nuk e keni parë: Vjen në një profesion komplet tjetër

By

Kjo e mërkurë në programin e mëngjesit ‘Ora Shtatë’ në Klan Kosova në rubrikën e ndërrimit të profesioneve ka pasur protagoniste këngëtaren Shyhrete Behluli.

Në një material të përgatitur nga gazetarja Shqipe Berisha, Shyhretja erdhi në një tjetër dimension.

Ajo e la për pak kohë profesionin e saj si këngëtare për të provuar një fushë tek e cila janë të përqendruara vajzat e saj.

Shyhretja erdhi në rolin e frizeres dhe grimeres.

Se si i shkoi aventura në profesionin e tillë mund ta kuptoni përmes videos së më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm