VESA PO TENTON TI KTHEHET EKRANIT!

By

Shumë pak e dinë që Vesa dikur ka punuar në televizion… Por ka shumë vite që këngëtarja është larguar nga ekrani për ti dhënë kohën dhe punën e duhur muzikës.
Por tani Prive.al kupton që Luma është duke menduar ti rikthehet sërish televizionit. Akoma nuk është zbuluar logo televizive në të cilën do të shfaqet Vesa por dimë që po punon me diçka.
Mesa duket Vesa nuk i bëri konkurencë mjaftueshëm me muzikë të dashurit të saj dhe dëshiron ta sfidojë edhe në media, meqenëse BigBasta po hap radio në Tiranë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm