Fejohet aktori i njohur amerikan

By

Eric Stonestreet ylli i “Modern Family” është fejuar me të dashurën e tij Lindsay Schweitzer, njoftoi ai në mediat sociale.

Dyshja kanë kohë të gjatë që janë së bashku.

Stonestreet postoi një seri fotografish të tij dhe Schweitzer në rrjetin social Instagram duke pozuar së bashku me unazën e saj të diamantit dhe bëri shaka në mbishkrimin: “Ajo tha, ajo do të donte që njerëzit e saj të thërrisnin njerëzit e mi”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Eric Stonestreet (@ericstonestreet)

Artikuj të ngjashëm