Ndër çiftet më simpatike në shoubiz, por si u njohën Ermali dhe Ariana? (VIDEO)

By

Këtë të hëne në Nd’rrimin e Natës, Ermal Fejzullahu vjen në intervistë me Alaudin Hamitin.

Plot gjëra që s’janë thënë më parë do thuhen javën tjetër në Klan Kosova, nga këngëtari që ishte në skenën kosovare që kur ishte fëmijë.

Ermal Fejzullahu flet për karrierën e tij dikur dhe tash, si u njoh me bashkëshorten e çfarë raporti ka me babain?

E plot e plot pyetje të tjera interesante edhe nga fansat e tij!

Artikuj të ngjashëm