Sinan Vllasaliu në duet me Genc Prelvukajn?

By

Vjet më parë ata kishin lansuar bashkë një këngë e cila edhe sot e asaj dite vazhdon të jetë një hit.

Që kur dëgjon notat e para, e di se për cilën këngë bëhet fjalë. Dhe Sinan Vllasaliu e Genc Prelvukaj, ka shumë mundësi që ta risjellin edhe një duet së bashku.

Pas këngës “Falma një jetë”, dyshja mund të kenë punuar për një tjetër bahskëpunim. Për këtë shenjat i ka dhënë vet reperi Prelvukaj në Instagramin e tij.

I pyetur nëse do ketë një bashkëpunim të dytë mes tyre, ai ka thënë se ka shumë mundësi! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm