Olti Curri tentoi ta ofendonte Adelina Tahirin, këngëtarja i përgjigjet me ‘dashuri’

By

Olti Curri, i ka lënë një koment këngëtares Adelina Tahiri në një fotografi të publikuar në Instagram, ku ajo shfaqet me bashkëshortin e saj Serjoza Markov.

Image result for olti curri

Imazhi i cili është publikuar dje në Instastory nga Adelina, është marrë nga një faqe shqiptare e Instagramit dhe është ripostuar nga ata.

E aty diçka për të thënë ka pasur Olti Curri, i cili e ka thumbuar çiftin!

“Kush është bashkëshorti këtu?”- ka shkruar Olti në foton e çiftit.

Ndërsa Prive e ka kontaktuar Adelina Tahirin për të marrë një deklaratë nga ajo, lidhur me këtë koment të gazetarit Curri.

Kush është ky? Ndonjë fans? Apo do që të bëjë emër në krah të të tjerëve? S’e njoh, kam fansa shumë. Shumë dashuri për të”, ka thënë Adelina Tahiri në përgjigjen e saj për Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm