Ndeja me Justin Bieber dhe të tjerë, mes tyre edhe një shqiptar

By

Një ndejë së fundmi në New York mblodhi shumë të famshëm botëror, si Justin Bieber, Jay Z dhe Beyonce, Kilian Mbappe dhe të tjerë.

Në mesin e tyre ishte edhe një shqiptar.

Ai është Elvis Goxhufi i cili e njeh mirë industrinë muzikore dhe ka kohë të gjatë që jeton në Amerikë.

Më poshtë mund të shihni fotografi të Elvist krah emrave më të mëdhenj të showbizit ndërkombëtar, e poashtu edhe video të atmosferës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm