Festë në familjen e Adelina Ismailit (FOTO)

By

Sot ka festë në familjen e Adelina Ismailit.

Djali i saj, Uliksi, mbush plot dy tri vjet jetë.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Vali, janë bërë prindër me djalin, tri vjet më parë, dhe sot festojnë ditën më të bukur të familjes së tyre.

Gëzuar ditëlindjen Uliks./Prive.al

Artikuj të ngjashëm