Ndarja nga Young Zerka: Ronela flet për statusin e saj

By

Pas një sage që zgjati me vite mbi lidhjen e Ronelës dhe Young Zerkës, së fundmi u ngritën pikëpyetjet mbi ndarjen e çiftit.

E sa i përket statusit, Ronela ka folur më në fund.

Në një intervistë me Artan Telakun në Prive ajo pranoi se është beqare me fokus tek karriera.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm