A është në lidhje dashurie? Flet Majk (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë larg intervistave, Majk u rikthye në Prive dhe tregoi shumëçka.

Ku u zhduk ai dhe a është në lidhje?

Intervista e mëposhtme tregon të rejat e reperit dhe gjëra të pathëna për kaq kohë larg televizioneve sa i përket intervistave.

Ndiqeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm