A po i pengon Remzies epiteti gjyshe?

By

Këngëtarët Remzie e Nexhat Osmani ishin sonte protagonist në një intervistë me Vlorijan Halilin në Prive.

Ata rrëfyen më shumë mbi planet dhe ndikimin që pandemia ka pasur në profesionin e tyre.

Mes tjerash, këngëtarja Remzie Osmani nuk i shpëtoi as pyetjeve mbi jetën private.

A po i pengon Remzies epiteti gjyshe?

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm