Ndarja me Bleron, kush pati faj? – Flet Afrona (VIDEO)

By

Afrona Dika është rrëfyer ekskluzivisht për Prive rreth ndarjes së saj me Bleron.

Ajo ka treguar çka ndodhi mes tyre, dhe cilat ishin arsyet që çuan në ndarje.

Afrona poashtu foli pak për lidhjen e re dhe tha se ndjehet shumë e lumtur.

Ndiqni intervistën e plotë për të kuptuar shumëçka./Prive.al

Artikuj të ngjashëm