Puthja që tenton t’i jap aktorja Brad Pitt-it është më e sikletshmja që keni parë deri më tani

By

Skenat të cilat i zuri aparati gjatë premierës së filmit ku luajnë Brad Pitt dhe Lena Dunham, kjo e fundit që tenton të puthë aktorin, na lënë të gjithë të ndihemi në siklet!

Dyshja ndajnë disa skena në filmin e fundit të Quentin Tarantino, Once Upon a Time…in Hollywood.

Lena Dunham ka shumë dashuri për yllin Brad Pitt dhe kjo u pa.

Ndërsa pozonte në tapetin kuq, në premierën në Londër të filmit më të fundit të Quentin Tarantino, aktorja dhe shkrimtarja Duham iu afrua Pitt dhe i dha një puthje në faqe (ose të paktën kështu mendoi ajo, sepse përfundoi duke qenë një puthje mes faqes dhe buzëve të aktorit) dhe aktori shihet që ka mbetur i shtangur.

Lena Dunham ka thënë se ka flirtuar me bashkë-yllin Brad Pitt në filmin e Quentin Tarantino – por aktorja çoi gjërat në tjetër nivel në premierën e filmit në Londër.

Ajo po ashtu shkroi në Twitter: “Nuk ndodh çdo ditë të veshësh mumu, të ecësh zbathur dhe të flirtosh me #BradPitt.”

Më poshtë është një shpalosje e ngjarjes moment pas momenti:

Burimi: People.com

Image result for lena dunham brad pitt

Image result for lena dunham brad pitt

 

 

 

Artikuj të ngjashëm