DJ Regard bashkëpunon me artistët e famshëm për këngën e re

By

Dj Regard këtë herë bashkëpunoi me artistët e famshëm, Troye Sivan dhe Tate McRae për këngën e re.

“You” është lansuar së fundmi në Youtube, e realizuar me videoklip tekst.

Më poshtë mund të ndiqni dhe vallëzoni me këngën e re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm