Çfarë motre ose vëllai jeni sipas horoskopit?

By

Motër e vëlla, dy vëllezër, dy motra; sidoqoftë kombinimi, ata janë aq afër me njëri-tjetrin. Mirëpo duke u
nisur nga afërsia, afeksioni, gjinia, temperamenti, e shumë karakteristika të tjera, ne ju tregojmë sesi janë
vëllezërit apo motrat tuaja, sipas shenjës së horoskopit!

Dashi: Padashje u tregon prindërve sekretet e tua.

Demi: Nuk të lë t’ja prekësh gjërat.

Binjakët: Thotë gjëra pa kuptim, vetëm për të të acaruar.

Gaforrja: Të ndjeshëm, pretendojnë gjithmonë se ti e ke fajin.

Luani: Mundohet të bëjë ligjin.

Virgjëresha: I pëlqen të komentojë gjithçka që ndodh.

Peshorja: Asnjëherë se marrin përsipër fajin.

Akrepi: Nuk të tregon kurrë se çfarë ka që s’shkon, rri me nerva për një kohë të gjatë

Shigjetari: E kap e qeshura në situatat më të këqija.

Bricjapi: Sillet sikur ti je budalla dhe vetëm ai i di të gjitha.

Ujori: Asnjëherë nuk është dakord, gjithmonë kundër.

Peshqit: Shumë bujar por gjithmonë harron t’i bëjë punët që i takojnë në shtëpi.

Artikuj të ngjashëm