Ndarja e Mozzik dhe Loredanës reflektohet tek Hana në këtë detaj

By

Pak ditë më parë, reperja Loredana Zefi konfirmoi atë që përflitej prej muajsh – ndarjen nga Mozzik.

Në një postim të gjatë, ajo deklaroi se ‘tani e tutje do e çojë bukën në shtëpi e vetme’ dhe se krejt çka i duhen janë fansat dhe vajza e saj, Hana, si një nënë beqare.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Hana (@hanaaliu) on

E duket se kjo situatë e re ka determinuar një veprim me kompromis.

Fjala është për llogarinë e Hanës në Instagram në të cilën ka ndryshime.

Deri vonë, llogaria menaxhohej vetëm nga Loredana teksa së fundmi biografia është përditësuar duke shtuar edhe Mozzik.

Duket se ish-çifti në kohën respektive të kaluar me vajzën do të mbajnë aktiv fansat me copëza nga përditshmëria ndarazi dhe për këtë arsye, qasja e të dyve në profilin me shumë ndjekës ka qenë e domosdoshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm