Majlinda e Roan shijojnë pishinën për herë të parë (FOTO)

By

Ai është rritur mjaftueshëm sa për të shijuar rrezet e para të diellit. Baby Roan, vogëlushi i reperit Majk dhe i bukuroshes Majlinda Zeka, po shijon kënaqësinë që të falin ditët e verës.

Bashkë me nënën e tij Majlindën, ai ka qenë në pishinë dhe ajo ka publikuar një fotografi me të.

Roan është aq i ëmbël sa të shkrin, ndërsa Majk në një intervistë gjatë javës së kaluar për Prive ka thënë se me Roanin po përjeton kënaqësi të madhe me të dhe se ndjehet i bekuar që e ka në jetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm