Për këtë ditëlindje, Ledri ka vetëm një dëshirë

By

Sot me 10 korrik, Ledri po feston ditëlindjen.

Teksa mbush 34 vjet reperi ka vetëm një dëshirë që dëshiron t’i plotësohet.

E marrë parasysh situatën në vend dhe në botë, këtë dëshirë ka kushdo.

Për këtë ditëlindje ai dëshiron që të kthehet në një koncert, të shijojë atmosferën që krijojnë fansat e tij, e të shoh duart e të gjithëve lart duke shijuar muzikën.

“Deshira jem per ket vit osht mu kthy nkoncert e ma jau pa durt nalt 1010”, shkruan ai në një postim në llogarinë e tij në nstagram, ku pranoi shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm