Ndani disa minuta për videoklipin e ri të Rita Orës

By

Para pak ditësh Rita Ora publikoi versionin audio të këngës “How to be lonely”.

Ky është projekti i ri nga Rita pas tetë muajve, dhe sot ajo publikoi edhe videoklipin.

Në këto kohë më e mira është të kalojmë kohë me muzikë të mirë kështu ndani disa minuta nën muzikën e këndshme dhe lëvizjet e bukura të Rita Orës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm