Videoklipi i “#Haters” të Bleona Qeretit do të vie shumë shpejtë

By

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti pak kohë më parë pati publikuar këngën e saj më të re pa klip por me titra, të quajtur “Haters”.
Ylli lansoi këngën që pasoi projektin “Monster” në të gjitha platformat online.

Së fundmi, Bleona ka bërë të ditur se nuk do të ndalej me kaq dhe se videoklipi i kësaj këngë do të vijë shumë shpejtë.

Këngëtarja po duket mahnitëse në xhirimet e videoklipit.

 

Për ata që nuk e dinë, Bleona ka shumë vjet që jeton në Amerikë, atje ku po e zhvillon karrierën  e saj muzikore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm