Naomi Campbell rrëfehet për jetën private

By

Supermodelja Naomi Campbell, është në botën e modelimit për më shumë se tre dekada.

Ajo pos karrierës së saj çdo herë është komentuar edhe për jetën e saj private.

Campbell në një interesit për WSJ Magazine ka thënë se është duke e marrë me qetësi jetën e saj të dashurisë.

“Të jesh beqare nuk do të thotë që je i vetmuar. Unë nuk kam kohë të ndjehem e lodhur, dhe unë nuk kam kohë të jem e vetmuar”, ka thënë Campbell.

Artikuj të ngjashëm