Nuses që i vdiq vjehrri dy javë para dasmës

By

Dasma e Janel Parrish dhe Chris Long nuk ishte edhe aq e mirë.

Artistja hyri në Instagram të shtunën dhe zbuloi se vjehrri i saj mbeti i vdekur nga një aksident me makinë dy javë para ceremonisë, transmeton Klan Kosova.

‘Pak javë më parë, morëm lajmin e tmerrshëm që vjehrri im u vra tragjikisht nga një shofer i dehur’, tha aktorja.

‘Fjalët nuk mund të shpjegojnë dhimbjen ndaj kësaj, diçka që mund të ishte parandaluar’,

Shoferi i dehur i cili ishte 18-vjeçar, thuhet se ka ikur nga vendi i ngjarjes por më vonë u gjet nga policia pasi ai ishte fshehur në një luginë pranë.

I ndjeri ishte 74-vjeçar.

Parrish dhe Long u martuan në Hawaii më 8 shtator.

Artikuj të ngjashëm