Vazhdojnë përplasjet Getinjo dhe Vivi, kjo e fundit merr këshilla nga Gresa

By

Sot gjatë ditës, Getinjo dhe Vivi të gjendur në oborr filluan të argumentonin me njëri tjetrin.

Shihni të plotë videot e mëposhtme.

v

Diskutimi ka vazhduar akoma edhe para banorëve të tjerë me inicimin e Getinjos.

Ndërkaq, një Vivi shumë e mërzitur uroi të dalë këtë të premte që të gjithë të jenë të lumtur. Aty pranë e kishte Gresën e cila po e këshillonte si të vazhdonte këto ditë deri në Prime të ardhshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm