Cardi B realizon ëndrrën e fëmijërisë, i bleu nënës…

By

Ëndrrat e Cardi B-së dhe nënës së saj, është plotësuar.

Reperja 26-vjeçare i bleu nënës së saj një shtëpi të mrekullueshme dhe lajmin e ndau me fansat e saj, transmeton Klan Kosova.

‘Gjithmonë kam pasur ëndërr t’ja blej nënës sime një shtëpi. Vitin e kaluar kam qenë aq e etur për t’ja blerë një shtëpi, por nuk kisha mundësi. Unë punova,  punova dhe tani jam këtu’, dëgjohet duke thënë në një video të publikuar.

‘Faleminderit të gjithëve që më kanë përkrahur që t’i realizoj ëndrrat e fëmijërisë sime. T’i blej shtëpi nënës’.

Nuk dihet se në cilën zonë ndodhet shtëpia.

Artikuj të ngjashëm