Nana – Mozzik i këndon të ëmës në këngëne re, rrëfimi më interesant i jetës së tij

By

“Nana – këto sene vetëm për ty i bona, suksesi jem dhe fama, krejt të takojnë, merri krejt nana”, e nisMozzik këngën e re.

Në këtë tekst të cilën Mozzik ia dedikoi nënës së tij, rrëfen se shpesh prindërit e tij janë grindur për të.

Ai në këtë këngë, s’i flet vetëm nënës së tij, por edhe babait për të cilin thotë se i kapi majat e suksesit.

Kjo këngë është një rrëfim interesant i jetës së tij, e në këtë tekst ai e tregon edhe raportin që ka pasur me prindërit.

Mozzik madje tregon edhe se familja etij ishte shumë e varfër, ndërsa flet për dëshirën e zjarrtë për të bërë para. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm