Kërkesa e Rozana Radit për “Babadimrin”, është gjëja më qesharake që do lexoni

By

Kur jemi fëmijë, babadimrit i kërkojmë biçikleta, dikush ndonjë vëlla ose motër që të mos rrijë vet, e dikush tjetërlodrën e preferuar.

Por kur rritemi, të gjithë kemi një dëshirë: dashuri dhe para.

Kjo e fundit bën pjesë edhe në listëne dëshirave të këngëtares Rozana Radi, e cila e ka shprehur edhe pubklikisht se  çfarë do nga Babadimri dhe dëshira e saj, po që është materialiste.

Këngëtarja ka kërkuar “para”, ndërsa dëshirën e saj e ka shprehur në mënyrën më qesharake.

“I dashur babagjyqsh, ashtu sivitin që shkoi, edhe këtë vit, dëshiroj të më sjellësh para. Dëshirën po ta nistë shkruar në letër zmerile, që të mos e fshish bythën me kërkesën time, siç bërevjet”, ka shkruar Rozana, ndërsa disa prej kolegëve të saj të famshëm kanëshpërthyer në të qeshura. /Prive.al

View this post on Instagram

Ja keshtu babagjysh pa shume mundime 😂

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Artikuj të ngjashëm