Justin Bieber aksidentohet me makinë, kjo është gjendja e tij

By

Justin Bieber aksidentohet me makinë në Hollywood, teksa po shkonte në kishë.

Këngëtari 25 vjeçar u pa duke biseduar me policë teksa pranë kishte truprojën e tij. Ai po udhëtonte me furgon i cili goditi një makinë të bardhë.

Më vonë u pa të largohej nga kisha me gruan e tij Hailey Baldëin dhe këtë radhë ishte ai që po voziste Lamborghinin e tij të zi.

Sa i përket aksidentit nuk dukej të ketë qenë serioz, pasi që policia investigoi veturat që u përfshinë ne aksident dhe nuk kishte lëndime e as dëmtime serioze.

Artikuj të ngjashëm