“Na futni naj djalë të bukur”, kërkesa e Vesës dhe Albës (VIDEO)

By

Alba dhe Vesa kanë kaluar kohë së bashku sot.

Ato kanë kërkuar që të futet në shtëpi ndonjë djalë i bukur, përcjell Klankosova.tv.

“Ej na futni ndonjë djalë të bukur, të gjatë, të mirë, dy djemë të bukur”, është shprehur Alba, mendim të cilin e ka përkrahur edhe Vesa.

Artikuj të ngjashëm