Rita ‘djeg’ atmosferën, hedh valle shqipe

By

Rita Ora në dasmën e Arlitit dhe Filizit është përfshirë nga atmosfera duke hedhur vallen shqipe.

Nën tingujt e muzikës së gjallë, Rita ka dëshmuar se është tejet e zonja në këtë fushë.

Vallen shqiptare ylli botëror e ka dëshmuar se e pëlqen edhe në intervista të mëhershme.

Ajo madje nuk ka përtuar edhe t’i mësojë amerikanët në paraqitje televizive se si të hedhin hapat bazikë të këtij vallëzimi. /Prive.al/

http://www.dailymotion.com/video/x394m2l_rita-ora-duke-vallezuar_news

Artikuj të ngjashëm