Fejohet aktorja e njohur

By

Aktorja e njohur i ka dhënë fund beqarisë…

Jennifer Laërence është fejuar me Drejtorin e Galerisë së Arteve Cooke Maroney.

Lajmin e ka konfirmuar përfaqësuesi i saj për JustJared.

Aktorja 28-vjeçare, fituese e çmimit Oskar, nxiti thashetheme për fejesë këtë javë pasi u pa me një unaze gjigante derisa po darkonte me Cooke.

Ata nisën lidhjen në pranverën e vitit 2018 dhe janë parë shumë shpesh së bashku.

jennifer lawrence cooke maroney engagement rumors 044224046

Artikuj të ngjashëm