Pas skandaleve me Photoshop, Kim Kardashian u rikujtoi të gjithëve se ajo ka qenë gjithnjë e bukur

By

Kim Kardashian ka një histori të gjatë me dështimin me Photoshop.

Kim Kardashian dhe raporti i saj famëkeq me Photoshop-in (FOTO)

Edhe këto ditë, ajo postoi një foto ku u akuzua se ajo nuk duket më si vetja e saj.

Kim Kardashian sërish dështon me Photoshopin (FOTO)

E si duket një gjë e tillë e ka shqetësuar Kim, pasi që ajo postoi foto ku ishte vetëm një vajzë e re adoleshente, dhe bukuria e saj nuk ka të mohuar.

Ajo po ashtu dëshmoi se si stili gjithnjë ka tendencë të rikthehet në modë edhe dekada më vonë.

Ylli i realitetit, 38 vjecarja Kim Kardashian, shihet duke pozuar në një seri imazhesh e veshur me një palë xhinse baggy me bel jashtëzakonisht të ulët, tejet e nxirë dhe flokët e saj gjysëm të ngritura me aksesorë  të lezetshëm që i përshtaten fytyrës së saj.

Make-up-i i saj, i cili ka frymëzuar gamën e saj të fundit të viteve nëntëdhjetë KKW, mund të jetë perfekt për një fushatë bukurie tani.

Artikuj të ngjashëm