Mrekullia që duhet të përjetoni këtë verë!

By

Jo shumë larg nesh në Malin e Zi gjendet adresa e vetme që do na japë eksperiencën e plotë që ka për të ofruar riviera e bukur e qytetit historik të Budvës.

View this post on Instagram

Set sails towards a great adventure ⛵️ ⠀ Sail into a safe harbor at Dukley and enjoy an experience beyond your imagination, thanks to a special offer we have created for the clients of the Dukley Marina.⠀ ⠀ This Special Offer includes guaranteed complimentary nights:⠀ ⠀ 🔹Pay three – stay four nights⠀ 🔹Pay five – stay seven nights⠀ ⠀ &⠀ ⠀ 🔹A la Carte breakfast at Dukley Seafront Restaurant⠀ 🔹10% discount at Dukley Seafront Restaurant⠀ 🔹Complimentary access to the Moët & Chandon Beach⠀ 🔹Complimentary access to the Dukley Infinity Pool Club⠀ ⠀ For more information and reservations visit the link in our bio! 🔝⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ #dukleylifestyle #montenegro #черногория #budva #wealthylifestyle #wealthylife #richlifestyle #luxurylifestyle #luxuryresorts #luxuryhotelsworld #fivestarhotel #luxuryvacation #marinas #marinawalk #marinalife #yachtlifestyle #sailinglife #sailingboat

A post shared by Luxury Hotel & Resort in Budva (@dukleylifestyle) on

Dukley Hotel & Resort është një oaz i qetë i vendosur në sfondin e një prej vendeve më historike në Evropë dhe përtej saj mund të shijoni dinamikën që ofron Budva.

Të gjithë ata që pëlqejnë të bukurën natyrore dhe rahatinë e luksit resorti është adresa e vetme. Resorti ofron intimitet të plotë me pamje gjithëpërfshirëse të Detit Adriatik, qasje të drejtpërdrejtë në pasuritë bregdetare ekskluzive në plazh, dhe një përzgjedhje bareve e restoranteve.

View this post on Instagram

Private dining tailored for you! ✨⠀ ⠀ Take an extraordinary gastronomical journey from the comfort of your private residence.⠀ ⠀ All dishes from our Dukley Seafront Restaurant can be delivered to your door, mere minutes after our chefs prepare them – fresh and perfectly plated.⠀ . Enjoy them against a backdrop of spectacular panoramic views from your private terrace, as you soak up the sun and sea breeze. 🌊⠀ ⠀ Relax & enjoy, we are here to take care of you and your every desire! ✨ ⠀ ⠀ For more information check the link in bio ⬆️⠀ ⠀ ⠀ ⠀ #dukleylifestyle #montenegro #crnagora #karadağ #черногория #luxurytraveller #privatedining #luxuryresort #beautifulhotels #viewgoals #hotelstyle #adriatic

A post shared by Luxury Hotel & Resort in Budva (@dukleylifestyle) on

Krahas ambienteve të bollshme dhe elegante, duke përdorur me mençuri atë që natyra ka siguruar, Dukley Hotel & Resort ka krijuar vende unike që kënaqin cdo shqisë tuajën – mund të zgjidhni mes tri plazhe private, të shijoni kohën në një Klub Pishine, e për të darkuar e drekuar mund të zgjidhni mes katër restoranteve brenda resorit të cilët ofrojnë kuzhina të ndryshme.

Në gadishullin e izoluar të përqafuar nga gjirin e Budva dhe Becici shtrihet një kopsht i pasur brenda resortit. Këto kopshte mahnitëse janë pasuri e Dukley Hotel & Resort – një oaz me aromat e ëmbla, format dhe ngjyrat e pabesueshme që ushqejnë mendjen dhe shpirtin.

Thjesht mund të paramendoni veten, pas një ditë plazhi tejet të relaksuar, duke ecur  mes kopshteve me shumë ngjyra e aroma dehëse.

View this post on Instagram

One with nature 🌿. . Compared to average hotels, Dukley Hotel & Resort unique structure with separate entrances to each residence, allows minimum exposure to public areas for our guests, as well as ensures complete privacy. 💯🌿 . . . . . . . . . . #dukley #dukleylifestyle #montenegro #черногория #адриатическоеморе #монтенегро #uncommontravel #gotravel #travellover🌎 #beautiful___travel #beautifulhotels #vacationgoals #holidaygoals #beautifuldestinations #beautofultravel #mediterranean #timetotravel #gotravel #resortstyle #luxuryhotels #luxuryresort #luxuryresorts #odmor #odmorzadusu #priroda #природа🌿 #фотоприроди

A post shared by Luxury Hotel & Resort in Budva (@dukleylifestyle) on

Secila pjesë e kopshteve të Dukley është një histori në vete – ullinj të vjetër, shtigje pyjore, pemë aromatike, kopshte vertikale deri 6-7 metra të larta, palma dhe mimoza.

Unik, i bukur, dinamik e shumëngjyrësh – resorti është një mrekulli që duhet përjetuar. /Prive.al

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm