Fituesi i BBVK 1, Stresi veçon një nga banorët e shtëpisë si lojtar të fortë

By

Prive Reality, një edicion special i kuruar nga e jashtëzakonshmja Liberta Spahiu erdhi këtë 2 janar.

Ajo që e bëri Prive Reality vërtetë të veçantë është përfshirja e të ftuarve të dalluar nga hit shoë Big Brother VIP Kosova.

“Nysat” e Big Brother VIP Kosova sjellin karizmën, sharmin dhe personalitetet e tyre unike në skenën e Reality Prive.

Pjesë e darkës ishte padyshim edhe Stresi që mori cmimin e madh të BBVK 1.

Ai pohoi se vazhdon të ndjekë edhe lojtarët e këtij edicioni duke thënë se më shumë vëmendje ii kushton darkave të të nominuarve.

Ndërkaq kur u pyet se kë e konsideron si një banor të fortë, Stresi përgjigjet duke thënë se “Blerando është një lojtar i mirë”.

Ndiqni të plotë spektaklin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm