Labinot Tahiri konfirmon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur (FOTO)

By

Të dy artistët Labinot Tahiri dhe 2Ton, janë mjaft aktiv me prurje të reja në skenën muzikore.

Së fundmi përmes një fotografie të postuar në llogarinë e tyre në Instagram, Labinot Tahiri ka zbuluar se së shpejti do të vijë kënga e radhës në bashkëpunim me 2Ton.

“Me 2Ton-in ku duetet tona kanë pasur shumë sukses! Së shpejti edhe një duet të ri,” shkroi artisti në mbishkrimin e fotografisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm