Kresha dhe Edona sonte në Klan Kosova

By

Reperi Mc Kresha ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë këngë të re por që është prezent në koncerte. Sonte ai pas një kohe rikthehet edhe në ekran dhe është mysafir në emisionin e Klan Kosova ‘Ora e Mbrëmjes’.

Pse pauzoi gjatë kësaj kohe dhe si do e nis verën Mc Kresha tregon ai.

Mirëpo përpos reperit e ftuar do të jetë edhe Edona Llalloshi e cila sapo ka publikuar projektin e saj më të ri ‘Duhet’.

‘Ora e mbrëmjes’ mund ta ndiqni sonte në ora 21.30./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm