Mozzik paralajmëron projektin e ri

By

Reperi Mozzik, kohëve të fundit është mjaft aktiv me projektet e tij muzikore.

Ditë më parë publikoi këngën e re “Oh Digga”, në bashkëpunim me Loredanën, që rezultoi mjaft e sukseshme në platformën Youtube.

Por, si duket reperi nuk ka të ndalur, ai përmes disa fotografive të shpërndara në InstaStory, ka lajmëruar se kënga e re po vjen.

Projekti do të publikohet të premten e ardhshme, me datë 9 korrik.

 

Kënga do të jetë në Gjuhën Shqipe, dhe pritet të jetë një ndër hitet e kësaj vere. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm