Mozzik mburret: S’dal nga studio pa bërë hite!

By

Është ndër reperët më të ri të skenës muzikore shqiptare, megjithatë suksesi nuk i ka munguar që ën paraqitjet e para.

Reperi ferizajas Mozzik, ka nisur karrierën duke u plasuar shpejt në tregun muzikor dhe është e pamohueshme që këngët e tija kanë qenë hite në momentin e lansimit.

Dhe duke marrë bazë nga karriera e tij, reperi është mburrur në Instagram se nuk del nga studioja pa bërë hite!

“Hina në studio dhe iu thashë producentave, qesaj here vec për qef naj kangë po e du! Po badihava, pa e rrok hit sun po dal pre studios”, ka shkruar ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm